Мало Богатство Бебе Девојка Боди, Панталони и Лигавче, Пенливи, 3 Месеци
Свеж

Мало Богатство Бебе Девојка Боди, Панталони и Лигавче, Пенливи, 3 Месеци

DEN 239.84

Достапно е за нарачката

Сетот за боди, панталони и лигавчиња со мало Богатство е симпатична облека од три дела за вашето малечко. Боди и панталони прават одлична соодветна облека и лигавчето ќе помогне облеката да не стане неуредна. Нашата симпатична облека може да се користи дома или кога сте надвор и околу. Мало Богатство Бебе Девојка Боди, Панталони и Лигавче, Пенливо е одлично бебе најважен сет за вашето малечко. Сетот вклучува боди, панталони и лигавче. Облека направена со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапна, висококвалитетна облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.