Ремек-дела Сложувалка-Кока-Кола Стоп н Сип-13 х39
Свеж

Ремек-дела Сложувалка-Кока-Кола Стоп н Сип-13 х39

DEN 191.84

Достапно е за нарачката

Ремек-дела 1000 Парче Сложувалка-Кока-Кола Стоп n Sip-13"x39" ремек-Дела е локална компанија со седиште ВО USЗОНА во САД која создава загатки за страствениот вентилатор на загатки! Горди сме што прикажуваме слики од популарни уметници, вашите омилени спортски тимови и неверојатна фотографија. Ние ги дизајнираме нашите загатки за да понудиме поквалитетно збунувачко искуство. Кога избирате Ремек-Дела, квалитетот не е само ветување, тоа е нашата гаранција. Нашите загатки се развиени со користење на уникатен случаен модел за секоја загатка, дебел рециклиран материјал и еколошки мастила базирани на соја. Сложувалките прават совршен подарок за секој што ужива во релаксирачка вечер или предизвик за свиткување на умот! Нашето висококвалитетно пакување ќе ви овозможи да заштедите, складирате и уживате во вашата загатка со години збунувачка забава. Кока-Кола Стоп-н-сип продавница по селскиот пат е одлично место за собирање. Д-Р Играчка 100 Најдобар Добитник На Наградата. Официјално Лиценциран Кока-Кола Производ. 1000 Парче Загатки заврши големина . Неверојатна Панорамска Сцена широка над 3 стапки. Дебела рециклирана табла за загатки и парчиња со случајно сечење обезбедуваат цврсто вклопување и создаваат забавно искуство. Ремек - Дела-Американска Компанија За Загатки И Игри. Ние стоиме зад нашите производи и гарантираме задоволство.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.