Канцелариски Производи Б1690-Бк Изработка На Столици
Свеж

Канцелариски Производи Б1690-Бк Изработка На Столици

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Шеф Канцеларија Производи Б1690-Бк Изработка На Столици Контурирани грб и седиште помагаат во ублажување на напрегањето на грбот. Прилагодување на висината на седиштето за подигнување на пневматски гас. Голема 27" најлонска основа за поголема стабилност. Тркалца со двојни тркала со качулка. Силна 20" дијаметар хром нога.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.