ИЗДУВНИ ПРОИЗВОДИ ПРИГУШУВАЧ-МСЛ МАКСИМАЛНА Одговара изберете: 1987-ДОЏ ДАКОТА, 1984-ЏИП ЧИРОКИ
Свеж

ИЗДУВНИ ПРОИЗВОДИ ПРИГУШУВАЧ-МСЛ МАКСИМАЛНА Одговара изберете: 1987-ДОЏ ДАКОТА, 1984-ЏИП ЧИРОКИ

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Ап Издувни Производи Издувни Гасови Пригушувач 700075. Ап Издувни Производи 700075 Издувни Пригушувач Дополнителни Карактеристики Пригушувач Тип : Збунет. Одговара Изберете : 1987-1989 ДОЏ ДАКОТА 6 Цил 3.9 Л 1990-1996 ДОЏ ДАКОТА 4 Цил 2.5 Л 1984-1986 ЏИП ЧИРОКИ 6 Цил 2.8 Л 1986 ЏИП КОМАНЧЕ 6 Цил 2.8 Л 1984-1986 ЏИП ВАГОНЕР 6 Цил 2.8 Л и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот Додаток за вклопување за проверка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.