Екена Милворк 3 Доживотна Винил Бленда-Лок, Бургундија Црвена
Свеж

Екена Милворк 3 Доживотна Винил Бленда-Лок, Бургундија Црвена

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Надворешен Доживотен Винил Бленда-лок се совршени завртки за блендата за да ги инсталирате вашите винилни ролетни. Боја појавување завртки. Лесно се инсталира во штуко, тула, обвивка и многу повеќе. Одлично за инсталирање на неколку пара ролетни. Се препорачува да се користат 8 по пар под 55". Се препорачува да се користи 12 по пар над 55".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.