Хаски Облоги Ведербитер Серија Центар Грпка Кат Лагер Црна Одговара 11-Форд Ф-250 Ф-350 Ф-450; Суперкрв Суперкаб; в о рачен трансфер случај менувач Одговара изберете: 2011 - ?
Свеж

Хаски Облоги Ведербитер Серија Центар Грпка Кат Лагер Црна Одговара 11-Форд Ф-250 Ф-350 Ф-450; Суперкрв Суперкаб; в о рачен

DEN 767.84

Достапно е за нарачката

Ставете Ја Природата цврсто на своето место. Солидните И спортски Подни Облоги на Метеоролошките Тепачи совршено се усогласуваат со контурите на вашето возење и нудат заштита од тепих што не може да се победи за што и да ве фрли природата. Лесен за инсталирање, отстранување и чистење. Нашиот спортски лагер материјал е солиден и може да се спротивстави на злоупотреба како ниеден друг. Нашиот Процес на Дизајнирање на Формата совршено ја формира секоја постава до деталните контури на вашето специфично возење. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : ТПО-Термопластичен Олефин. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 1300. Стил : Обликувани. Одговара Изберете : 2011-2016 ФОРД Ф250 2011-2016 форд Ф350 2011-2016 ФОРД Ф450 СУПЕР ДОЛЖНОСТ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.