Калифорнија Чадор Каса Пазар Навалување Олефин Патио Чадор, Повеќе Бои
Свеж

Калифорнија Чадор Каса Пазар Навалување Олефин Патио Чадор, Повеќе Бои

DEN 830.24

Достапно е за нарачката

Од утро до вечер, за време на дожд или сјај, Калифорнискиот Чадор 9 стапки. Олефин Алуминиум Авто Навалување Патио Чадор дали сте опфатени, буквално. Бронзениот алуминиумски столб има лесен механизам за подигнување на чудак што го прави супер-едноставно подигнување или спуштање на чадорот, а алатката за навалување со копче ви овозможува да го прилагодите парчето според движењето сонце-сенка во текот на денот. Калифорнискиот Чадор го опреми ова парче со осум алуминиумски ребра за трајна употреба и силно куќиште/центар за смола за да го издржи абењето на надворешната употреба. Самиот чадор е изработен од олефин, ткаенина отпорна на временски услови достапна во различни опции за боја. Базата се продава одделно. Потребно е собрание. Буџетска опција која не жртвува квалитетни Високо издржливи синтетички влакна кои траат со години Со соодветна грижа Подобра отпорност на избледување од полиестер или памук без трошок на Акрилни Димензии : 108 дијамант. x 102h во. Изработени од олефинска ткаенина отпорна на временски услови. 1.5-во. алуминиумски столб во бронзена завршница. Лесно подигнување на чудак и навалување на копчето. Трајни смола домување и центар со 8 алуминиумски ребра. Изберете од различни бои во сенка. Вклучува гаранција на производителот. Базата се продава одделно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.