Марвел Одмаздници Одмаздници: Крајна Игра Штит Експлозијата Капетан Америка Слика
Свеж

Марвел Одмаздници Одмаздници: Крајна Игра Штит Експлозијата Капетан Америка Слика

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Замислете ја неверојатната, супер-моќна акција На Одмаздниците со фигури, игра на улоги и повеќе инспирирани Од Одмаздници : Крајна Игра! Одмаздници : Endgame е долгоочекуваното следно поглавје во филмската франшиза Одмаздници што вклучува Одмаздници : Војна на Бесконечноста. Предмет на достапност.) ПРЕМИУМ ДЕТАЛИ ? Фановите и колекционерите на марвел можат да го ценат Ова Марвел Одмаздници : фигура На Експлозијата На Шилд Шилд, со премиум деко инспирирана од Филмот Одмаздници.ФУНКЦИЈА ЗА ПРЕСВРТ И ЛАНСИРАЊЕ ? ?Одмаздници, соберете се!? Повлечете назад и ослободете ја раката за да лансирате штит и да ги активирате звучните ефекти! Оваа слика На Капетан Америка содржи 20+ звуци и фрази.Марвел Одмаздници Одмаздници : Endгам Шилд Експлозијата Капетан Америка 13-Инчен-Скала Слика Со 20+ Звуци и Фрази : 13-ИНЧЕН СКАЛА КАПЕТАН АМЕРИКА СЛИКА ? Замислете Стив Роџерс да одговара Како Капетан Америка и да се бори за правда заедно со Колегите Одмаздници со оваа висококвалитетна фигура На Капетан Америка од 13 инчи. потребна Е АЛКАЛНА БАТЕРИЈА x1 1,5 VA. (Градите и погоре артикулирани; нозете не се движат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.