Колекција на ournourneуни женски лавински повеќе ремени сандали
Свеж

Колекција на ournourneуни женски лавински повеќе ремени сандали

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Освежете го плакарот со прекрасната лавин сандала од колекцијата ournee. Оваа класична сандала има густ дизајн на два ленти со перничена влошка за оние дневни летни активности. Оваа сандала исто така покажува флексибилна надворешна плоча, а златната тока го комплетира дизајнот. Во колекцијата Journee, нашите стилови на сандали ќе бидат совршени за секоја пригода. Без разлика дали тоа е формален, деловен или обичен фустан, овие сандали ќе бидат совршен натпревар. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : перниче. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . сандали. Секојдневен. Сандали. Секојдневен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.