Атлантик Мебел Оксфорд Полн Кревет Со Фиока За Нозе Во Орев СО USB Турбо Полнач
Свеж

Атлантик Мебел Оксфорд Полн Кревет Со Фиока За Нозе Во Орев СО USB Турбо Полнач

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Модерна мансарда или модерна фарма креветот Оксфорд става пресврт на современиот дизајн. Изработени од мешавина од цврсто тврдо дрво и фурнири за издржливост, овој кревет бродови заврши со силна, поддршка летва комплет и не бара основа. Душекот седи на врвот на летвите и се потпира на страничните шини, овозможувајќи добар проток на воздух и обезбедувајќи голема поддршка. Овој дизајн вклучува преголема фиока за складирање во подножјето на креветот! Прикачете го вклучениот турбо полнач за површинска монтажа и чувајте ја целата електроника наполнета и подготвена за одење! Модерна Фарма, Дизајн во стилот На Палети. Еколошки Цврсто Тврдо Дрво и Фурнири со Нетоксичен Финиш. Душек поддржан од комплет за летви; не е потребна основа. Дизајниран за Трајна Издржливост. Цврст и Стилски Соодветен дизајн На Нога. Потребно е склопување, брзо и лесно поставување, душек и постелнина продадени одделно. Вклучува Површинска Монтажа Турбо Полнач, 6-метарски кабел, етл наведени, 18ga жица, 2 USB Порти .5в/3,5 А. Препорачана Големина На Душекот : до 7,5" Ч.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.