Екена Милворк 3 В 8 Д 8 Х Пескадеро Груб Кедар Дрвени Дрвени Дрвени Дрвени Загради За Колена, Подготвен
Свеж

Екена Милворк 3 В 8 Д 8 Х Пескадеро Груб Кедар Дрвени Дрвени Дрвени Дрвени Загради За Колена, Подготвен

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Постигнете убава привлечност за тротоарот со нашите загради од вештачко дрво. Во споредба со вистинското дрво, тие се многу полесни за инсталација без проблеми што трае само неколку минути. Бидејќи се направени од доживотен композитен материјал, овие загради од вештачка дрва не се подложни на вообичаени проблеми со органско дрво, како што се гниење или искривување, а истовремено даваат идентичен изглед на вистинското дрво. Со неверојатен избор на големини и стилови за избор, сигурно ќе најдете оној што одговара на стилот на вашиот дом, а ако не, нашиот производствен тим со седиште во САД може да дизајнира и направи држач за вештачко дрво што е совршен за вашиот проект. Десетици популарни стилови на загради, форми и големини. Реален изглед на дрво со автентично зрно дрво. Силна и издржлива површина која нема лесно да гребе или вдлабне. Мала тежина и лесна за инсталирање. Отпорен на природни елементи за трајна издржливост. Доаѓа фабрички подготвен и е подготвен за дамка или боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.