Вајман Гас Опсег Почиста И Одмастувач - - Пакување Може Да Се Разликуваат
Свеж

Вајман Гас Опсег Почиста И Одмастувач - - Пакување Може Да Се Разликуваат

DEN 263.36

Достапно е за нарачката

Навлезете и олабавете ја цврстата маст и изгорената храна со Средство За Чистење И Одмастување На Опсегот На Гас Вајман. Погодна за сите врвови на шпорети на гас, оваа тешка формула може да направи дури и најнеуредниот опсег да блесне како нов. Моќен-Веднаш раствора почва, филм, остатоци, ' рѓа и ги отстранува водените точки без тешко чистење. Разноврсна-Употреба на врати за туширање, кади, бањи, базени, суети, мијалници и чамци од фиберглас или R. Ефективна-тешка формула веднаш ги чисти и отстранува тешките дамки, ѓубриња од сапун, вар и ' рѓа. Неабразивно-Ја Враќа природната боја и текстура за да ги остави бањите и фиберглас пенливи чисти. Препорачано - работи одлично на повеќето површини во бањата, вклучувајќи керамика, порцелан, фиберглас и плочки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.