Camkey nerf n штрајкуваат Blaster Kid Toy Gun Gun компатибилен куршуми од пикадо
Свеж

Camkey nerf n штрајкуваат Blaster Kid Toy Gun Gun компатибилен куршуми од пикадо

DEN 479.52

Достапно е за нарачката

Спецификации : . Материјал : Ева пени и пластика. Должина : приближно. 2,8 инчи /7,2 см .. Дијаметар : Прибл. 0,5 инчи / 1,2 см .. Боја : темно сина боја. Количина : 200 парчиња. Пакет : 20 * (10 парчиња/мала торба). Опсег на снимање : до 85 стапки (26м). Мерки на претпазливост : Опасност за гушење на мали делови, не одговара за деца под 3 години. За да спречите повреда, не менувајте го Dart или Dart Blaster и никогаш не пукајте на нечие лице. За подобра заштита можете да купите тактички комплет за елек што се продаваат одделно. Голема количина : Овој пакет за полнење вклучува 200 куршуми од куршуми, 10 куршуми, завиткани во мала торба, тотално 20 кеси. Посебниот Pacakge го олеснува носењето и складирање на пикадо . Универзални пикадо за полнење : Димензија на пикадо од пена за полнење е околу 2,8 "*0,5" (7,2 см x 1,2 см). Пикадо од куршуми се компатибилни со какви било пиштоли на Nerf кои прифаќаат стандардни елитни пикадо, како што се N-Strike Elite, Flip, Furry, Hail-Fire, Jolt, Modulus, Rematiator, Rebelle, Side Strike, Strongarm, Stryfe, Zombie Strike, Warrior, Warrior, Rhino-Fire, Nite Finder EX-3, итн. Исто така е компатибилен со други пиштоли за деца играчки кои земаат стандардни куршуми за Nerf. Квалитет Гурант : Цврстиот врв е малку потежок и потежок од оние на Нерф и тие всушност летаат малку побрзо и подалеку со поголема точност. Пикадото на полнење се изградени со добра издржливост. Тие можат да се користат постојано. Пикадо од куршуми се направени од нетоксична ЕВА пена и пластика. Загарантирана е безбедноста за децата. Овој производ е сертифициран од CPSIA и ASTM под трговска марка Camkey, тестиран без олово, BPA и фталати . Мерки на претпазливост : Задушување на опасност од мали делови, не одговара за деца под 3 години. За да спречите повреда, ве молиме, изменете го Dart или Dart Blaster и никогаш не пукајте на нечие лице. За подобра заштита можете да купите тактички комплет за елек што се продаваат одделно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.