Џексонвил Јагуари Керамички оз. Стартер Кригла
Свеж

Џексонвил Јагуари Керамички оз. Стартер Кригла

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Уживајте во шолја кафе или чај додека го покажувате вашиот тимски дух. Ова 19 мл. Џексонвил Јагуарс Керамичката Кригла е совршена за уживање во пијалок додека го гледате вашиот омилен тим или во канцеларија. Одлично за подароци или вашите омилени алумни на колеџ. Официјално лиценцирани и карактеристики ласерски гравирани логото на тимот. Немојте Микробранова Печка. Одлично за подароци или вашите омилени алумни на колеџ. Официјално лиценцирани и карактеристики ласерски гравирани логото на тимот. Немојте Микробранова Печка. Држи прибл. 19 мл. Официјално Лиценциран. Материјал : 100% Керамика. Ласерски Гравирани Тим Графика. Увезени. Бренд : Големи Американски Производи. Рачно Миење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.