Фармерки на Софија од страна
Свеж

Фармерки на Софија од страна

DEN 2.00

Достапно е за нарачката

Совршено самостојно или како брз слој за оние меѓу деновите, овој резервоар за џемпери од фармерките на Софија од Софија Вергара има дизајн со ребрести бод. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : Perfecto para lucirlo solo o combinado, este suéter tipo camiseta sin mangas de sofia jeans de sofia vergara presenta un diseño de punto acanalado. Ексклузивен en. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'8-1/2 ”, половината : 25”, биста : 32 ”, колкови : 36”/Medidas Aproximadas de la Modelo : estatura : 5'8-1/2 "; Cintura : 25" ; Busto : 32 "; Caderas : 36". Омилен модел е носење со големина S/la Modelo viste una talla pequeña (и). Квадратно деколте/ескоте Куадрадо. Без ракави; ленти за рамо/манга за грев; con tirantes. Ребрестиот плетено тело/Теџидо де Пунто Аканаладо. 37% најлон/35% рециклиран полиестер/25% акрилик/3% спандекс/37% Nailon; 35% полиестер Реколадо; 25% Акрилико; 3% LICRA. Машина за перење/лавар а máquina. Увезено/artículo увоздо. Фармерки на Софија од страна на Софија Вергара, женски резервоар за џемпери. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.