Силванија Квиктроник Професионален Флуоресцентен Баласт Со 3 Светилки, Електронски Инстант Старт, Т8, Вати, Волт
Свеж

Силванија Квиктроник Професионален Флуоресцентен Баласт Со 3 Светилки, Електронски Инстант Старт, Т8, Вати, Волт

DEN 239.84

Достапно е за нарачката

3-Светилка 32w T8 Инстант Почеток Електронски Баласт. Универзален Напоннормален Баласт Фактор Силванија Квиктроник Професионален Флуоресцентен Баласт Со 3 Светилки, Електронски Инстант Старт, Т8, 32 Вати, 120/277 Волти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.