Brinley Co. Co. жени широко теле колено го носат торбичка за возење тока
Свеж

Brinley Co. Co. жени широко теле колено го носат торбичка за возење тока

DEN 630.08

Достапно е за нарачката

Овој класичен чизми за возење на теле, Вилет, никогаш нема да излезе од стил; Спарете го со омилените кожа и џемпер за тој пријатна зимска изглед. Мекиот велур велур потресен материјал во комбинација со големиот акцент на квадратната тока му дава на овој багажник за возење совршен изглед! Пробајте еден денес. Победивте за поширокото теле! Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 15 инчи. Обем на теле : 15 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.