Стомачен Разбојник Женски Стомак Породилна Поддршка Стил На Завиткување-БА
Свеж

Стомачен Разбојник Женски Стомак Породилна Поддршка Стил На Завиткување-БА

DEN 255.84

Достапно е за нарачката

Направено за жени, од жени. Стомачен Разбојник гарантира дека нивните производи имаат повеќефункционална, повеќестепена и повеќестепена употреба. Завиткувањето на стомакот ви помага да изгледате и да се чувствувате најдобро по породувањето. Ултра-мека вискоза и полиестер со велкро затворање. Тенок и го поддржува вашиот стомак, половината и колковите. Обезбедува удобност и поддршка по Царските делови. Поттикнува подобро држење на телото и ја ублажува болката во грбот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.