Кујна Врска Земја Клуб Сендвич Пластика Игра Храна Во Собата, Појадок Храна
Свеж

Кујна Врска Земја Клуб Сендвич Пластика Игра Храна Во Собата, Појадок Храна

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Дозволете им на вашите деца да ги редат своите сендвичи колку што сакаат и колку што сакаат со овој сендвич што прави плејсет за храна. Комплетот ја вклучува целата потребна состојка за да направите вкусен сендвич за појадок за секого. Децата можат да веруваат дека поседуваат сопствена продавница за сендвичи или дека можат да ја спакуваат храната на мама и тато за работа. Дозволете им на децата да бидат креативни и да се преправаат дека играат со часови! Пакетот доаѓа со разновидна храна како што се : леб, месо, сирење, домати, краставица, зелена салата, кечап и шише млеко. Се препорачува за возраст од 3+ години. Плејсет доаѓа со 16 Парчиња храна и додатоци за да го Направите тој совршен Сендвич Да Се Измеша и да одговара на сите состојки. Децата можат да се преправаат дека играат како да поседуваат сопствена продавница за сендвичи. Исто така, тие можат да научат да ги споделуваат своите сендвичи со пријателите и семејството.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.