Кодуоп Машки Пролет Aut Обичен Патент Дуксер Со Долги Ракави Ѕвезди Печати Дуксер Со Џебови
Свеж

Кодуоп Машки Пролет Aut Обичен Патент Дуксер Со Долги Ракави Ѕвезди Печати Дуксер Со Џебови

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Големина(см)tttttt tt. t t Length : t72t Bust : t122tsleve : t59t Shoulder : t58. Мt Length : t73t Bust : t124tsleve : t60tsholder : t60. Lt Length : t74t Bust : t128tsleve : t62tsholder : t62. XLt Length : t76t Bust : t132tsleve : t64tsholder : t64. ttttt TT T T T T ttt t t Length : t28. 35 t Bust : t48. 03 tsleve : t23. 23 t Shoulder : t22. 83 . Мt Length : t28, 74 t Bust : t48, 82 tsleve : t23, 62 tsholder : t23, 62 . Lt Length : t29. 13 t Bust : t50. 39 tsleve : t24. 41 t Shoulder : t24. 41 . XLt Length : t29. 92 t Bust : t51. 97 tsleve : t25. 20 t Shoulder : t25. 20 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Должина на ракавот : Долго. Шема : Ѕвезди. Пол : Мажи. Тип На Ставка : Дуксер. Вклучен Пакет : . 1 х дуксер. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од полиестерски материјал, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на вашата кожа. Дизајн : машка пролетна есенска секојдневна качулка, ѕвезди со долги ракави печатење дуксер со патент со 2 џебови, многу се совпаѓаат. Повод : Погоден За секојдневно секојдневно носење, активност на отворено, училиште, улична облека, забава на пријатели, облека за фотографија и така натаму. Големина Забелешка : С, М, Л, XL. големината Е азија големина. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите за да ја добиете облеката што одговара на вашата големина. Вклучен пакет : 1 х дуксер. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.