hgw палта за жени плус големина женски моден качулка торба џеб печатење качулка моден фустан
Свеж

hgw палта за жени плус големина женски моден качулка торба џеб печатење качулка моден фустан

DEN 639.84

Достапно е за нарачката

Ве молиме имајте предвид, кинеската големина може да биде малку помала, ве молиме изберете поголема големина. Големина : С САД : 4 ЕУ : 32 Биста : 100см/39.37" Должина : 82см/32.28" Ракав : 70см/27.56" Големина : М САД : 6 ЕУ : 34 БИСТА : 105см/41.34" Должина : 83см/32.68" Ракав : 71см/27.95" Големина : Л САД : 8 ЕУ : 36 БИСТА : 110см/43.31" ДОЛЖИНА : 84cm/33.07" ракав : 72cm/28.35" големина : xl Сад : 10 еу : 38 биста : 115cm/45.28" должина : 85cm/33.46" ракав : 73cm/28.74" големина : Xxl сад : 12 еу : 40 биста : 120cm/47.24" Должина : 86cm/33.86" РАКАВ : 74см/29.13" женски мода Ноќта на вештерките качулка торба хип џеб Печатење качулка моден фустан карактеристики : моден дизајн,100 СОСЕМА НОВ,ВИСОК КВАЛИТЕТ! Сезона : Fall Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Ракавот За Печатење : Долга Дебелина : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женски Фустан ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина Сад Еу Биста Должина Ракав XXL 12 40 120см/47,24" 86см/33,86" 74см/29,13" Големина : XXL САД : 12 ЕУ : 40 Биста : 120см/47.24" должина : 86см/33.86" ракав : 74см/29.13" нов дизајн и личност. Сосема нов и висококвалитетен материјал. Секојдневен и стилски стил одговара за вашето секојдневно носење. Жените плус големина палта. Есенски и зимски палта за жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.