Уникатни поволни цени за женски тартан карирана еластична лизгачка половината на половината
Свеж

Уникатни поволни цени за женски тартан карирана еластична лизгачка половината на половината

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Ова здолниште со суспензија има ласкава висока половината и запален полите што завршува под коленото за симпатичен изглед. Се одликува со класичен дизајн за проверка и хартиена кеса на половината и плети за подобрување на разголениот пресек - теарот со маички и вашите омилени плими. Покажувајќи го проверката за печатење и ласкави скејтер, овој дизајн на дама е разноврсен како стилскиот. Hemline паѓа под коленото за 5'1 "/над коленото за 5'4 "/на средно за 5'8 ". Големината на моделот е 5'8 " и 122 фунти носат Xs.measurement (во инчи) Меѓународна големина Половина на половината Вкупна должина 26 3/8 18 7/8s 28 3/8 19 1/4 M - 30 3/8 - - 19 5/8 L 33 7/8 20 1/8xl - - 37 3/8 20 1/2 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде . Единствени поволни цени за женски тартан карирани еластични скејтер за половината со суспензија на здолниште 65% рајон 35% полиестер. Увезени. Висока половината. Еластична половината. Одвојливи суспензии. Декор на копчињата. Машинско миење ладно со слични бои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

ARM & HAMME
Свеж
ARM & HAMME
Достапно е за нарачката
DEN 2.33
Оценка на купувачите: