Fall Класичен Во Фенвеј Парк: Бостон Црвено Толку Историски И Светски Серии Филмови
Свеж

Fall Класичен Во Фенвеј Парк: Бостон Црвено Толку Историски И Светски Серии Филмови

DEN 2.00

Достапно е за нарачката

МЛБ : ЕСЕНСКИ КЛАСИК ВО ПАРКОТ ФЕНВЕЈ со почетокот на бејзболот во 21 век, освежениот Парк Фенвеј и Нацијата Ред Сокс копнееја по шампионските слави на почетокот на 20 век. Бејзбол боговите обврзани. Двапати. "Fall Класик Во Фенвеј Парк", претставен за прв пат во висока дефиниција на Блу-реј, ги вклучува двете историски првенства Од Светската Серија На Бостон Ред Сокс во 2004 и 2007 година. Ако Светската Серија од 2004 година осветлуваше во шише што го избриша товарот на три генерации верници во Бостон, тогаш во 2007 година осветлувањето удри двапати. Филмот од Светската Серија Од 2004 година го доловува историскиот, драматичен шампионат кој го запира срцето и го менува животот, изграден од шарен и еластичен список под менаџерот Тери Франкона, во кој учествуваа Кевин Милар, Џони Дејмон, Курт Шилинг, Дерек Лоу, Аѕопејсон Варитек и Дејвид Ортиз. Филмот од 2007 година ја слави магичната мешавина На Моќните ветерани Биг Папи и Кевин Јукилис, ѕвездите Во подем Јакоби Елсбери и Дастин Педроја и моќните бокали Џош Бекет, Џонатон Папелбон и Даисуке Мацузака. Доживејте ги славите на две незаборавни aut во Нова Англија Со овие официјални Филмови Од Светски Серии кои зачувуваат две Есенски Класици за вековите во прекрасна блу-реј јасност. 2004 : Тери Франкона Ангажирање Прес-Конференција, Дејвид ОРТИЗ АЛЦС Прошетки, АЛКС Финалето Надвор, АЛЦС Прослава, Нлкс Финалето Надвор, Финалето На Светската Серија, Прослава На Светската Серија, Постсезона Пред-Игра Звук, "Раскажувачи"; 2007 : Ал Исток Клинчер, Алдс Финалето Надвор, Џ.Д. ДРУ АЛЦС Игра 6 Гренд Слем, Ред Сокс Победа АЛЦС, Дастин светската серија На педроја Игра 1 Водечки Човечки Ресурси, СТРАНАТА НА ЏОШ Бекет К ВО Играта Од Светската Серија 1, ФИНАЛЕТО 3 Надвор ОД СВЕТСКАТА СЕРИЈА И Прослава, Презентација НА Трофејот ОД СВЕТСКАТА СЕРИЈА, Презентација На Трофејот Од Светската Серија Мвп.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.