Петсафе Море Нерѓосувачки Миленичиња Фонтана, Автоматски Куче И Мачка Вода Сад, оз
Свеж

Петсафе Море Нерѓосувачки Миленичиња Фонтана, Автоматски Куче И Мачка Вода Сад, оз

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

ВЕТУВАЊЕ ЗА КВАЛИТЕТ : брендот Pet Safe е доверлив глобален лидер во однесувањето, задржувањето и иновациите во животниот стил од 1998 година за да помогне вашето домашно милениче да биде здраво, безбедно и среќно. НАПРЕДЕН СИСТЕМ ЗА ФИЛТРИРАЊЕ : операцијата Со Троен филтер содржи 2,5 х повеќе активиран јаглерод од генеричките брендови, испорачувајќи свежа вода и продолжувајќи го целокупниот век на траење на производот. ХИДРАТАЦИЈА ОД СЕКОЈ АГОЛ : Вашето домашно милениче може да избере да пие вода од кулата или садот; дизајнот од 360 степени им овозможува да пијат од фонтаната од која било страна. 1-ГОДИШЕН СЕОПФАТЕН ПЛАН ЗА ЗАШТИТА : нашите експерти за производи за домашни миленици со седиште во САД се тука да ви помогнат вам и на вашето домашно милениче и се достапни по телефон, е-пошта или разговор доколку имате какви било прашања.Помогнете и на вашата мачка да остане среќна, здрава и хидрирана со Крајбрежната Нерѓосувачка Фонтана за Миленичиња. Верувајте Му На Миленичето Безбедно за да го одржувате вашето домашно милениче здраво, безбедно и среќно. Миленичињата сакаат проточна вода и ги привлекува. Капацитет на Вода од 60 мл - оваа фонтана за миленичиња содржи совршена количина на вода за мачки и мали кучиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.