Motorcraft NBR- Влочки - Стандардна премија - интегрално обликувана органска
Свеж

Motorcraft NBR- Влочки - Стандардна премија - интегрално обликувана органска

DEN 4122.40

Достапно е за нарачката

Единствените делови што ги препорачува компанијата Форд Мотор за возила Форд, Линколн и Меркур.Motorcraft и деловите на Ford се произведени од материјали од прв квалитет - избрани специјално за максимална изведба и соодветност на примена. Како и со сите делови на моторни производи и Форд, какви било иновации или подобрувања развиени бидејќи производството на возилото се вклучени во овие по деловите за замена на пазарот, обезбедувајќи ги деловите за замена на пазарот, обезбедувајќи ги повеќето тековни технологии и перформанси. Motorcraft NBR -1414 влошки - Стандардна премија - интегрално обликувана органска.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.