Crocs Men's Santa Cruz Convertible Slip на Loafer
Свеж

Crocs Men's Santa Cruz Convertible Slip на Loafer

DEN 287.84

Достапно е за нарачката

Има дефинитивно крајбрежно возење во неделата, вид на вибрации на овие лизгања. Или прошетка по патеката. Тие се дури и доволно рафинирани за да се носат во канцеларијата, иако расположението во кое ќе зачекориш е нешто друго освен исправно. Со меко и дишење платно наоколу, потпетиците можат да се склопат за повеќе искуство со слајд. Лизгачки стил на лизгање за лесно и исклучување. Платното горе нуди лесна удобност. Еластично засилување по страните за безбедно вклопување. Малите нуркања по должината на нозете им даваат на нозете чувство како масажа. Крослит? материјална надворешна плоча.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.