Мираж Миленичиња Производи Кожа Срце Куче Јака, Црна, XL XXL
Свеж

Мираж Миленичиња Производи Кожа Срце Куче Јака, Црна, XL XXL

DEN 399.84

Достапно е за нарачката

Ова Е Розова Сјај Срце Графичка Контрола Вистинска Кожа Куче Јака Црна 24. Квалитет направен дизајн и класичен јака. Оваа јака помага вашето домашно милениче да биде безбедно и во исто време обезбедува стилски начин да ги покажете информациите на вашето домашно милениче. Ве молиме измерете го вратот на вашето домашно милениче и проверете ја нашата табела за големина (2-та слика) пред да нарачате. Ако вратот на вашето домашно милениче падне на линијата помеѓу големини, изберете го поголемиот! Овој розов сјаен додаток за срце јака за кучиња од вистинска кожа е одличен додаток за земјата на чудата од нашата колекција додатоци за миленичиња и облека што не можете да ја пропуштите. Ново!. Додаток Колекција Јака. ЈакиКаишки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.