Единствени поволни цени, еластична еластична висока половината со високи половини, мини суспензија здолниште
Свеж

Единствени поволни цени, еластична еластична висока половината со високи половини, мини суспензија здолниште

DEN 284.64

Достапно е за нарачката

Ова мини симпатично здолниште е одлично за дами и тинејџери, совршено за спарување со основна мета или кошула. Мулти-строгиот дизајн ја покажува вашата тенок половината. Дизајнот на грбот со патент го олеснува облекувањето нагоре и надолу. Добро оди со кој било врв и ја прави најсечената облека за пролет или лето. Меѓународна големина на мерење (во инчи) Girth Должина на здолништа - 22 7/8 15 3/4s - 24 3/4 - -16 3/8m 26 3/4 - - 16 7/8 L - 29 7/8 17 1/2xl - 33 1/8 18 1/82 XL - 35 - 18 3/43 XL - 37 - 19 1/4 Мерењето на должината е од половината до дното. Единствени поволни цени за женски костими за Ноќта на вештерките, еластична висока половината мини суспензија здолниште 95% полиестер, 5% спандекс. Затегнати ленти. Изложен патент назад. Здолниште на женски суспензија. Машинско миење ладно. Моделот се носи во големина xs : Висина : 5ft 4inches, градите : 31 7/8inches, половината : 24 инчи, колк : 35 7/8inches. Повод : Канцеларија, интервју, забава, секојдневно, денови на Ноќта на вештерките, Божиќни денови, датира, вечер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

ARM & HAMME
Свеж
ARM & HAMME
Достапно е за нарачката
DEN 2.33
Оценка на купувачите: