Сандали со блок потпетици на Бела Вита Корин
Свеж

Сандали со блок потпетици на Бела Вита Корин

DEN 639.84

Достапно е за нарачката

Класична, софистицирана сандала со асиметски пресврт се описите што ми паѓаат на ум за Корин од Бела Вита. Овој чевел е вистинска убавина и навистина ја покажува елеганцијата на сезоната на сандали. Ние ја сакаме loveубовната разноврсност овде кај Бела Вита и знаеме дека Корин навистина го нуди тоа. Да ви погледнеме што ќе ве натера да се чувствувате најдобро; Корин е стопер за летно шоу. 2,75 "Блок потпетица. Кожа асиметричен горен дизајн. Наклонета блок инспирирана наредена пета. Пета до пети подлога.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.