И машка и голема машка изведба на патеката, до 5xl
Свеж

И машка и голема машка изведба на патеката, до 5xl

DEN 223.84

Достапно е за нарачката

Се борите да ја пронајдете мотивацијата да го погодите судот за таа соло практика? Фрлете пар и1 кошаркарски панталони и веднаш ќе се чувствувате подготвени да се однесете од пракса до добрите. Дури и ако не се обидувате да скршите пот, овие панталони за вежбање се доволно удобни за сите и за сите начини на живот. Комплетирајте со безбедна еластична лента за половината, влечење и џебови, нашите француски панталони за активна облека Тери се доволно разноврсни за да останат во чекор со вашите најискрени денови. Направено со 100% полиестер француски Тери и наредени со мек Трикот, пантолоните што трчаат со напор се движат со вас додека возите кон обрачот. Сите панталони и 1 панталони за мажи се дизајнирани да бидат спортска облека за перформанси, но се доволно меки и удобни за целодневно носење. 100% полиестер нуди слобода на движење за да можете да се протегате, да возите до обрачот и да скокате со леснотија . Француската ткаенина Тери обезбедува точна количина на топлина и сè уште е лесен за сите спортови и вежби со висок интензитет . Панталони Истегнување на половината со вграден влечење ви дава безбедно, но сепак удобно вклопување . џебовите на страничните панели ви даваат мир на умот да ги имате вашите најважни предмети на вас кога ви требаат . ние нудиме најразлични класични колорити лесни за лесно Совпаѓајте со вашата друга омилена опрема за вежбање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.