Џемпер за време на време и време женски
Свеж

Џемпер за време на време и време женски

DEN 158.08

Достапно е за нарачката

Мал блесок на ракавот му дава разигран замав на овој џемпер инспириран од наутичко од време и TRU. Завршено со хоризонтални ленти и деколте со брод. Исклучиво на. Материјал : 55% памук/45% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : лабава. Деколте : Boatneck. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : должина на лактот. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Bellвоно ракави; Подготвен шарен печатење. Џемпер од брод за жени од време и вистинито.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.