5-ниво Отворена полица за книги, компјутерска биро за домашни канцеларии, метална рамка и табла MDF, многу простор за складирање, лесен склопување
Свеж

5-ниво Отворена полица за книги, компјутерска биро за домашни канцеларии, метална рамка и табла MDF, многу простор за складирање,

DEN 1375.84

Достапно е за нарачката

Опис на производот прикачен со полица за отворено складирање, бирото за пишување го зголемува местото за складирање без да зафаќа многу простор за подот. На бирото со полица за книги има целокупно складирање со голем капацитет за сите видови на копири, списанија за книги, канцелариски материјали и компјутерски мејнстрими. Дизајн на полици за книги со пет слоеви : прикачен со полица за отворено складирање, бирото за пишување го зголемува местото за складирање без да зафаќа многу простор за подот. На бирото со полица за книги има целокупно складирање со голем капацитет за сите видови на копири, списанија за книги, канцелариски материјали и компјутерски мејнстрим . Цврста конструкција со цврста врска : Задебелената метална рамка обезбедува супериорна стабилност и овозможува бирото за пишување да издржи голем товар -Помалку капацитет до 220 фунти. Површината обложена со прав со извонредни перформанси отпорни на корозија покажува долгорочен сјаен изглед. Со двата сета од X челични шипки, полицата за книги и рамката на табелата е постабилна, а ефектот на носење тежина е надвор од сомнеж . Добар квалитет : Направено од висококвалитетна метална рамка и табла за МДФ, обезбедувајќи стабилност и издржливост на бирото. Во меѓувреме, мазна и водоотпорна површина на бирото ќе ви овозможи подобро канцелариско искуство . Лесно за склопување : Пакетот ги содржи сите потребни додатоци и детални упатства. Не мора да се грижите за собранието. Во исто време, ние ќе ви обезбедиме квалитетна услуга пред продажба и после продажба, можете слободно да контактирате со нас доколку имате какви било прашања . Опис на производот : Компјутерска биро : MDF табла/Пространа работна површина/полици за складирање. Боја : даб. Големина на производот : 53,94 "L X 31.5" W X 70.87 "H. Ширина на работната површина : 24.02" W. Висина на десктоп : 28,74 "H. Големина на пакување : 41,34" L x 28.74 "W x 8.46" H. бруто тежина : 75 (LBS : 75 (LBS ). Нето тежина : 68,4 (lbs). Тип на десктоп материјал : MDF. Тип на материјал за рамка за биро : Цврста метална рамка. Подлога за нозе : Прилагодливо. Анти-волчни влошки : Да. Користење на област : Дома, канцеларија и сите места што ви се потребни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

ARM & HAMME
Свеж
ARM & HAMME
Достапно е за нарачката
DEN 2.33
Оценка на купувачите: