Кортланд Одделение Тешки Лост Премин, Сатен Хром
Свеж

Кортланд Одделение Тешки Лост Премин, Сатен Хром

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Карактеристики На Производот : Lc2400 Серија Лостовите На Кортланд Нудат Тешка Цилиндрична Рачка Од 2 Степен Во Сатенска Хромирана Завршница. Нашата Серија Lc2400 Е Изградена За Да Ги Задоволи Комерцијалните Потреби На Секоја Апликација, Без Разлика Дали Станува Збор За Влез, Складиште, Приватност И/Или Премин. Овие Лостови Може Да Се Користат Во Нова Конструкција Или Хардвер За Замена И Ќе Се Вклопат Во Стандардна Подготовка На Вратите 161. Кажете Производство Нуди Солиден Избор На Комерцијален Хардвер За Вашите Надворешни И Внатрешни Потреби. Одделение 2 Тежок Сатенски Хром 2-3/4" Брава Т-Штрајк Lc2475 Ctl 26 D 234 T Кортланд Одделение 2 Тешка Рачка За Премин, Сатен Хром.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.