Расадник Рими Брои Крст Бод Комплет-11 X15 Брои, Пк 1, Дизајн Работи
Свеж

Расадник Рими Брои Крст Бод Комплет-11 X15 Брои, Пк 1, Дизајн Работи

DEN 215.84

Достапно е за нарачката

Тобин-Дизајн Работи : Брои Крст Бод Комплет. Прекрасните дизајни и материјалите со врвен квалитет го прават Тобин еден од најдобрите производители на комплети за вкрстени шевови ширум светот. Овој комплет содржи крпа од 14 брои Аида, конец за везење, игла и упатства. Дизајн : Расадник Рими. Завршена големина : 11х15 инчи. Произведено во САД. Расадник Рими Брои Крст Бод Комплет, 11 "х 15", 14-Брои : овој комплет содржи 14-брои Аида крпа, вез конец, игла и инструкции. Дизајн : расадник рими. Завршена големина : 11 "х 15". 100-Процентен Претходно Сортиран Памучен Конец За Везење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.