Панасоничен Вакуумски Појас Првично Испорачан СО MC6855, MC-6855, MC6915, MC-6915
Свеж

Панасоничен Вакуумски Појас Првично Испорачан СО MC6855, MC-6855, MC6915, MC-6915

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Овој дел не доаѓа со упатства за инсталација. Овој оригинален Вакуумски Појас Panasonic првично се испраќаше со следниве панасонични уреди : MC6855, MC-6855, MC6915, MC-6915 ова е вистински панасонски дел! Оваа ставка Е НОВА! Не го гледате вашиот број на модел? Испратете ни порака бидејќи сме среќни да помогнеме! Оваа Ставка Е НОВА!. Ова Е Вистински Панасонски Дел!. Не Го Гледате Вашиот Број На Модел? Испратете Ни Порака!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.