Црвена Кап® Машка Тексас Лигавче Во Целина
Свеж

Црвена Кап® Машка Тексас Лигавче Во Целина

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Оваа тексас лигавче целокупната може да се справи со ништо. Стилизирана во пространа, опуштена форма за удобно движење, оваа лигавче во целина е засилена со конструкција на дијамантски грб за сигурна издржливост. Се одликува со јамка за чекан, џеб за правило, два предни џебови, два џебови за колкови и џеб за лигавче за автомобилска индустрија, одржување и столари за складирање на сите нивни најважни работи без да се попречат. Лигавче џеб со размавта и предвремени затворање и кожа логото лепенка. Два предни џебови и два џебови за колкови. Правило џеб на десната нога и чекан јамка на левата нога. Тежок некорозивен хардвер и копчиња. Делукс дијамант назад изградба. Странични отвори за вентилација со затворање на дупката со копче/копче.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.