Панталони За Жени Џебови Со Цврста Боја Лабави Секојдневни Широки Ногарки Памучни Ленени Секојдневни Панталони Кафеави_ М
Свеж

Панталони За Жени Џебови Со Цврста Боја Лабави Секојдневни Широки Ногарки Памучни Ленени Секојдневни Панталони Кафеави_ М

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Сезона : лето. Пол : Женски. Повод : Одмор, дневно, канцеларија, одмор. Материјал : памук и лен. Стил : едноставен стил, секојдневен стил, моден стил. Должина : широки панталони за нозе. Погоден за : исечени панталони, среден струк. Дебелина : стандард. Како да се мие : рачно миење во ладна вода, висат или линија миење. Ќе добиете : 1 КОМПЈУТЕР женски панталони табела : . Големина : С Половината : 70см/27.56" : 105см/41.34" Должина На Дното : 100см/39.37"Големина : М Половината : 75см/29.53" : 110см/43.31" Должина На Дното : 101см/39.76"Големина : Л Половината : 80см/31.50" : 115см/45.28" Должина На дното : 102см/40,16"големина : xl половината : 85см/33,46" : 120см/47,24" должина на Дното : 103см/40,55"големина : xxl половината : 90см/35,43" : 125см/49,21" должина на Дното : 104см/40,94"големина : хххл половината : 95см/37.40" : 130см/51.18" должина на дното : 105см/41.34" нега на облека : се Препорачува рачно Миење во ладна вода/не /закачување или сушење. Користете Кеси За Перење За Машинско Перење . Материјал : Изработен Од Памук И Лен. Ткаенината Е Лесна, Удобна И Мека. Висококвалитетен Материјал, Дише и Абење-. Одрекување Од Боја : Бојата Може Да Стане Или Потемна Поради Екранот, Ве Молиме Разберете!. Овие Женски Панталони Со Широки нозе Се Направени од Еластични Ленти од Средината на половината и Имаат Два Странични Џебови. Обичен, Секојдневен, Модерен И Едноставен Стил. Големина : Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини На Соодветниот Производ Пред Да Го Купите. Загрејте ги панталоните. панталони за жени. женски панталони.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.