Wecool mi & mash swishy како комплет за лигите
Свеж

Wecool mi & mash swishy како комплет за лигите

DEN 237.76

Достапно е за нарачката

Овој комплет за лигите на We Cool и натпревар за лигите е сет-самиот себеси што обезбедува тони забава и забава за вашите деца да уживаат. Тоа е идеален проект за дождлив ден или кога на вашите малечки им е потребно нешто со своите пријатели на роденденски забави или спиење. Овој незгоден лигите е лесен за употреба. Само измешајте го и уживајте во многу креативна игра. Оваа мешавина од We Cool и одговара на лигите за лигите им овозможува на децата да стиснат, да мачкаат и да се повлекуваат со часови на забава. Wecool мешавина и каша како лиснат комплет : 3 лигави во боја на неон. 2 цевки за мешање. 2 orbs. 3 претходно изработени меки лиги. 8 различни обоени лигите во прав. 8 пакувања во боја на глиц. Wecool Slime е сет-тоа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.