Кокин околу сетот на плоштад демантер
Свеж

Кокин околу сетот на плоштад демантер

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

Сезоната на празници е совршено време да уживате во омиленото виски во Rockin? Околу квадратниот комплет на десантер. Изработен со празничен шарм, во овој сет се карактеризираат четири очила за виски за елкини со ниско ниво и голем декотер за виски за виски. Идеалниот подарок за кој било познавач на виски, овој сет на десантер инспириран од празник е совршен за забавни гости во вашиот домашен бар и ќе биде одличен додаток на вашата колекција на празнични стакло. Достапно како што е прикажано само. Сетот вклучува : еден (1) 34 мл. Плоштад Декантер и четири (4) 10,5 мл. очила за виски. Димензии : Декантер : 3,65? L x 3.65? W x 10? H. 32 мл. Очила : 3? L. x 3? W. x 4? Ч.; држи до 10,5 мл. Карактеристики : Очила за пиење со пондерирани дното, тешка стаклена декоратор со квадратна силуета, пондериран стаклен топер со гума за безбеден заптивка и е врежана со дизајн на одмор. Материјали : Јасно стакло. Забележете : Малите меурчиња и вртливите се својствени на стаклото со рака. Варијациите може да се појават на стилови заради нивната рачно изработена природа. Упатства за нега : Безбедна машина за миење садови. Опции за гравура : Достапно како што е прикажано само очила за пиење со пондерирани дното. Тешка стаклена десантер со квадратна силуета. пондериран стаклен топер со гума за безбеден заптивка. врежано со дизајн на одмор. Одлична ставка за подароци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лесни улични пумпи
Свеж
Лесни улични пумпи
Достапно е за нарачката
DEN 0.67
Оценка на купувачите: