Бесплатна склопување машка јакна за работа со јака од кордори
Свеж

Бесплатна склопување машка јакна за работа со јака од кордори

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Јакна што ја прави целата работа во стилот. Оваа лесна јакна од бесплатното склопување се ажурира со паметен јака од кордори. Совршен избор за деновите на есен. Исклучиво на. Материјал : 81% памук/17% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Тежина : лесна. Јака : јака од точка. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Долги ракави. Ocketsебови : 2 предни џебови и најважните џебови. Карактеристики : Кордурој се исече на јака и внатрешни манжетни за ракави. Машка работа со 3 џебни јакна од бесплатно склопување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.