Софија фармерки од Софија Вергара плус големина макси фустан со половината на империја
Свеж

Софија фармерки од Софија Вергара плус големина макси фустан со половината на империја

DEN 370.72

Достапно е за нарачката

Овој ласкав макси фустан од фармерките на Софија има женска империја половината и постепено полите, сега во трендовски печатење во Бохо. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla hispana : este fasterecedor vestido largo hasta el tobillo de sofia jeans presenta una femenina cintura de corte imperio y un ruedo con volante escalonado, ahora en un moderno estampado bohemio. Ексклузивен en. Материјал : 100% вискоза/100% вискоза. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’8 ”и носи големина 2x/la modelo mide 5’8” y viste una talla pequeña „2x“. Fit : Вметнат под биста/Адеадо Дебајо дел Бусто. Должина : максична должина; 52 ”од највисока точка на рамото за големина 2x/largo hasta el tobillo; 52 ”desde el punto más alto del hombro para el tamaño„ 2x “. Деколте : V-Neck/Cuello En V. Затворање : Стил на пуловер/Estilo Fácil de Poner. Ракави : долги ракави; Еластични манжетни за рафли/манга ларга; Puños elásticos con volantes. Ockебови : Ништо/Нингуно. Карактеристики : ткаено тело; Империја половината со врзана вратоврска; Руфл, издвоен полите; нелиран/Теџидо Плано; Cintura de Corte Imperio y lazo con cordón ajustable; Рудо Кон Воланте Ескалонадо; грев форро. Plusенски плус макси фустан со империја половината од фармерките на Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.