Без граници кардиган на ребрата на јуниори
Свеж

Без граници кардиган на ребрата на јуниори

DEN 399.68

Достапно е за нарачката

Совршено за поставување на која било маица или фустан, овој кардиган со ребра на долги ракави од без граници има драпеј, силуета за слободно паѓање што е сезонска што мора да ја има. Без напор и разноврсен за лесно да ве носи од биро до вечера, овој пријатна кардиган е нов омилен плетен избор. Материјал : 78% Рејон/22% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Тежина : лесна. Затворање : Отворен фронт. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено плетено тело. Кардиган на ребра на јуниори од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.