Pawz By Bearpaw Womens Everleigh Fau Fur Leded Suede Boot
Свеж

Pawz By Bearpaw Womens Everleigh Fau Fur Leded Suede Boot

DEN 719.84

Достапно е за нарачката

Искористете го студот во овие оригинални чизми на велур со постава за мешавина од волна. The Everleight Boot од Pawz By Bearpaw ќе ве задржи топло и стилски цел ден женски чизми за жени. Велур горниот. Поставена мешавина од волна. Волна мешавина од нозе. Ева надворешна плоча. Никогаш не.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.