Чизми за дожд во гума во гума
Свеж

Чизми за дожд во гума во гума

DEN 407.84

Достапно е за нарачката

Заштитете ги нозете во кое било време со овие чизни чизми од гумен дожд. Овој разноврсен пар чизми се изработени од гума отпорна на вода и се карактеризираат со текстурирани стапала кои обезбедуваат зафат. Ниската блок -потпетица обезбедува трајна влечење за секоја пригода. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 12 инчи. Врвен обем : 14 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : гума. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лесни улични пумпи
Свеж
Лесни улични пумпи
Достапно е за нарачката
DEN 0.67
Оценка на купувачите: