Vee гума таига A t p265 75R гума
Свеж

Vee гума таига A t p265 75R гума

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Враќајќи ги сите терени во гуми A/T, новата Taiga A/T нуди извонредни можности за надвор од патот, додека сè уште испорачува командно ниво на влечење на патот, удобност и долг живот. Дизајниран да го освои кој било терен. Понудува возачи силна влечење и удобност на патот. Црн страничен allид.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.