Фенси Ненси Поли Спанде Топ и Пант термичка долна облека
Свеж

Фенси Ненси Поли Спанде Топ и Пант термичка долна облека

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Фенси Ненси Поли Спандекс Топ Пент Сет Спандкс за блиска вклопување и крајна флексибилност; Управувањето со влагата ве остава да се чувствувате пријатно и суво; Четканата ткаенина внатре и надвор ве одржува топло и пријатно обезбедување термичка заштита; Грпи за лесни слоеви, Поликор ве одржува топло; етикета без ознаки; Нема да изгуби форма по миењето.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.