Axxess XSVI-1731-Nav Жица Темперамент За Поврзување На Резервни Стерео Приемник За И Поновите Хонда Граѓански Модели
Свеж

Axxess XSVI-1731-Nav Жица Темперамент За Поврзување На Резервни Стерео Приемник За И Поновите Хонда Граѓански Модели

DEN 271.84

Достапно е за нарачката

Кога го заменувате ОЕМ радиото, некоја функција може да се изгуби. Овој интерфејс ќе ги задржи тие карактеристики и исто така ќе обезбеди излези За Навигација при додавање на резервно радио за навигација. Овој интерфејс е преработен ЗА ASWC-1 (се продава одделно) за да ги задржи функциите за контрола на воланот се додека резервното радио е способно за контрола на воланот. Овој интерфејс работи во изберете Хонда 2016-уп. Axxess XSVI-1731-NAV Жица Темперамент За Поврзување На Резервни Стеро Приемник за 2016 И Понови Honda Граѓански Модели Хонда Податоци Интерфејс . Обезбедува НАВИГАЦИЈА излези . Ја задржува фабричката резервна камера. Компатибилен Со 2016-До Граѓански LX возила.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.