Нурисон Шаг Цврста Лаванда Декоративна Перница За Фрлање 20 20
Свеж

Нурисон Шаг Цврста Лаванда Декоративна Перница За Фрлање 20 20

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Тоа е жлеб бебе! Овие фанки перници се најлесниот начин за додавање текстура и свеж стил во секоја просторија веднаш. Достапно во земјени тонови или во впечатливи, живописни бои кои ќе одговараат на различни избори за дизајн. Рачно ткаени сече и јамка хартија бушава. 61% Полиестер, 24% Памук, 15% Вискоза. Лаванда. 20 "х 20". Плоштад. Само во затворен простор. Затворање на патент. Отстранлив вметнување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.