Бере Република Минерал СПФ Неон Стино за сончање - Злобна виолетова, 0. Оз
Свеж

Бере Република Минерал СПФ Неон Стино за сончање - Злобна виолетова, 0. Оз

DEN 2.00

Достапно е за нарачката

Кој рече дека заштитата на сонцето мораше да биде досадна? Додадете поп боја на вашиот режим за заштита на сонцето! Идеално и за лицето и за телото, минералните стапчиња на неонски сончање на голиот Република, се лесни со живописен сјај за одржлива и смела заштита. Заштитете со стил со користење на кој било од нашите минерални стапчиња за сончање без суровост. Одете диви со смели бои и уникатни мириси добиени од состојки со храна. Нашата неонска сончаница е исто така нанесена со не-нано цинк оксид за забава без загриженост на сонце. Нашите креми за сончање се исто така гордо ослободени од хемиски активи, синтетички мириси, парабени и акт за усогласување на гребенот на Хаваи 104. Тие не вклучуваат ништо што не би сакале да го ставиме на нашата кожа или да оставиме зад себе во природата. Во „Баре Република“, наше ветување е да останеме посветени на подобрување на вашите секојдневни авантури со чисти и едноставни производи на кои можете да им верувате. Без трикови, само добра чиста забава. Затоа ние се обидуваме да создадеме прифатлива и носена сончаница што обезбедува безбедни и ефикасни решенија за заштита на сонцето за целото семејство. Минерален неонски стап за сончање. Додадете поп боја на вашиот режим за заштита на сонце!. Широк спектар SPF 50. ги штити најранливите места на УВ оштетување . пријателски за животната средина. Ослободени од хемиски активи, синтетички мириси и парабени . чиста убавина. Органска и здрава заштита од сонце . за целото семејство. Безбедна и ефикасна нега на сонце за сите возрасти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.