Небесна група Часови разумен порции сламки од компири, Оз
Свеж

Небесна група Часови разумен порции сламки од компири, Оз

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Слики од компири мазни чедари 24-1 унца компири сламки, мазен чеда. Одлично целата природна закуска. Сите природни. 0 g транс маснотии. Нема конзерванси. Одличен вкус - 30% помалку маснотии од водечкиот чип на компири (овој производ : 7 g маснотии на 1 мл сервирање; водечки чип на компир : 10 g маснотии на 1 мл). Одлично има вкус : разумен порции сламки од компири ви го нудат истиот одличен вкус на чип од компир без додадени маснотии и мрсни прсти. Уживајте во дарежлива големина на сервирање за 30% помалку маснотии од водечкиот чип на компири. Дали јадете разумно? Зошто сламките од компири се подобри од традиционалните чипови од компири? Сите природни состојки; 0 g транс маснотии; нема конзерванси; Бесплатно холестерол; не-ГМО; Кошер Оу; Одличен вкус. Нашата страст е создавање иновативни и одлични закуски за вкус. Ние гарантираме дека ќе ги сакате! -Ери Бело, ко-основач водечки чип од компир има 10 g на 1 мл.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.